VIDEO/ Vetëm pak minuta për Rei Manajn, shoku i skuadrës i lë të gjithë me gojë hapur me golin e pabesueshëm nga mesfusha

0

Uatfordi ka barazuar me rezultatin 1-1 kundër Uest Bromuiç Albionit. Rei Manaj e ka nisur përsëri nga stoli ndeshjen, duke hyrë në fushë vetëm në minutën e 83-të. Ndërkohë vëmendjen e ka tërhequr të gjithën shoku i tij i skuadrës, Ismaila Sarri.

Ky i fundit i ka lënë të gjithë me gojë hapur me golin e pabesueshëm nga mesi i fushës. Uatfordi nis një kundërsulm në minutën e 12, kur Sarr sheh nga gjysëmfusha e vetë se portieri kundërshtar nuk gjendet në pozicionin e duhur. Lojtari i klubit anglez shënjestron portën nga një distancë prej afërsisht 60 metrave dhe më pas e ndal topin në rrjetë. Kundërshtarët barazuar përsëri në minutat shtesë të pjesës së parë me anë të Karlan Grantit./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.