(VIDEO) U tallën me Simeonen, në fund u tall.. ai!

0

Disa tifozë të Arsenalit, të inkuadruar nga kamera, pas përjashtimit të trajnerit të Atletiko Madridit, Simeone, nisën të talleshin, duke i bërë me dorë “mirupafshim”, pra se gjithçka më pas do të merrte tatëpjetën për spanjollët dhe ashtu ishte deri te goli i Lakazet, por më pas gjërat rrodhën ndryshe, teksa Grizman barazoi dhe Simeone festoi në tribunë…

Morali: mos u gëzo i gëzuar, mos u hidhëro i hidhëruar…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.