VIDEO/ I tregoi Mesit se ku do ta gjuante penalltinë, hidhet në krahun tjetër dhe turpërohet përfundimisht

Argjentina dhe Arabia Saudite po luajnë momentalisht ndeshjen e javës së parë të fazës së grupeve të Botërorit. Paredes u rrëzua pas një goditje nga këndi në zonën e penalltisë së Arabisë dhe gjyqtari Vinçiç u thirr nga dhoma e VAR për të parë situatën.

Portieri Al Owais u përpoq të ngatërronte Messin dhe i tregoi se e dinte se ku do të gjuante, por në fund me siguri shumë do të qeshin me të.

Messi me mjeshtëri e dërgoi topin pikërisht në drejtimin që tregonte Al Owais, kurse portieri i S. Arabisë u hodh në drejtimin tjetër dhe shikoi topin drejt rrjetës së portës së tij. /Sport Ekspre/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online