VIDEO/ Topi i rrëmbyer me klas në mesfushë! Goli i shënuar te Legia, autori nuk ka rëndësi përpara Jurgen Celhakës

Legia është duke luajtur në transfertë ndaj Krakow dhe po fiton me shifrat 0-1. Goli i vetëm i takimit është realizuar deri tani nga Wszolek në minutën e 45. Por në këtë realizim, autori ka pasur pak rëndësi për tifozët. E gjithë puna është bërë nga Jurgen Celhaka.

Ky i fundit e ka nisur si titullar dhe ka rrëmbyer një top me klas në mesfushë për të thyer aksionin e kundërshtarëve dhe duke nisur kundërsulmin që përfundoi me tundjen e rrjetës te Legia. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online