VIDEO/ Titulli nuk merret më! Lojtari i Lacios kafshon kundërshtarin si Suarez, e kanë humbur busullën

0

Lacio e ka humbur tërësisht busullën në Seria A dhe e ka të pamundur që të diskutojë titullin kampion, teksa ka dështuar edhe ndaj Leçes në shifrat 2-1.

Një veprim të pakuptueshëm ka bërë Patric, lojtari i lacialëve, teksa në nervat e lojës dhe kur ekipit nuk i ka mbetur më në lojë objektivi, ka dalë nga vetja. Ashtu siç më herët kemi parë te Luis Suarez, Patric ka kafshuar kundërshtarin duke dalë me karton të kuq. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.