VIDEO/ Të qeshura te Juventusi, Ronaldo humbet klasin edhe në stërvitje

0

Ronaldo nuk është duke kaluar një sezon të mirë me Juventusin dhe kjo shihet qartë edhe te golat që portugezi ka shënuar në këto ndeshje. Sulmuesi i bardhezinjve nuk po shfaq më të mirën e tij në fushën e blertë, madje një gjë të tillë nuk po e bën as në stërvitje.

Gjatë seancës stërvitore të Juventusit, Ronaldo gabon për një moment në pasim dhe kjo ka sjellë edhe të qeshura te lojtarët e tjerë. Gjithçka është kaluar me humor nga ana e futbollistëve bardhezinj, ndërsa Ronaldo refuzon të futet në mes për të vazhduar lojën dhe nis të shkelmojë topat sa më larg./Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.