VIDEO/ Të menduar gati në hutim, fytyra e Oliver Kahn tregon shumë për përjetimin e Bayern Munchen kur u shfaq PSG si rival

0

Shorti për Champions League, i cili u mbajt sot në Nyon, na solli shumë emocione dhe disa përballje të forta ku mbi të gjitha spikat PSG-Bayern Munchen. Tani kemi një pauzë që do të zgjasë më shumë se tre muaj dhe 1/16 e Champions League nuk do të luhet deri në mes të shkurtit.

Por ajo që veçohet është se dukej qartë se as kampi i PSG-së dhe as Bayerni nuk mund të jenë shumë të kënaqur me kundërshtarin që gjetën në 1/16. Në fund, kamerat kanë regjistruar reagimin e drejtuesve të klubit gjerman, Hasan Salihamidži? dhe Oliver Kahn, të cilët e shfaqën qartë se nuk janë kënaqur shumë me faktin që PSG ishte kundërshtari i tyre. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.