VIDEO/ Të gjithë vendosin duart në kokë, lojtari i Kolumbisë ka dëmtim “horror”

0

Kolumbia është përballur ndaj Venezuelës, atje ku një situatë e vështirë për të gjithë futbollistët ka ndodhur që në minutën e 8. Santiago Arias ka marrë një goditje dhe këmba e tij ka pësuar një lëndim serioz, për t’u mos kthyer në gjendjen normale.

Duart në kokë janë vendosur nga të gjithë futbollistët që ndienin dhimbjen e Santiago Arias. Mbrojtësi i Kolumbisë është detyruar të dalë menjëherë nga fusha e lojës për të mos vazhduar më gjatë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.