VIDEO/ Të gjithë tregojnë të njëjtën gjë, a e vodhi Manchester City fitoren kundër Tottenham?

Manchester City kaloi në raundin e 16-të të FA Cup pasi fitoi 0-1 ndaj Totenham. Kur dukej se gjithçka do të përfundonte në barazim, Manchester City arrin të shënojë dhe të fitojë. Në minutën e pestë qytetarët arritën të tundin rrjetën. Bobb shënoi, por u akorduar një offisde i pabesueshëm.

Gjithashtu për momentin e golit kishte shumë diskutime. Ake dërgoi topin në rrjetën e kundërshtarit në minutën e 88. VAR po shqyrtonte situatën dhe shumë janë të mendimit se lojtari i Manchester City shkaktoi faull ndaj portierit të Spurs, por jo sipas gjyqtarit. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online