VIDEO/ Talenti i Vllaznisë shënon golin e pamundur ndaj Laçit U-21, gol direkt nga goditja e këndit

Uheid Hoxha është rikthyer në kryeqendër të vëmendjes mediatike. Lojtari në fjalë ka pasur gjithmonë vëmendje dhe pritshmëri të madhe, teksa këtë herë ka shënuar nga këndi i pamundur me U-21.

Vllaznia arriti që të fitonte me shifrat 1-0 ndaj Laçit U-21, me autorin e golit, Uheid Hoxha. Në minutën e 42 arriti që të shënonte direkt nga goditja e këndit, që dukej tërësisht e pamundur në dukje, por në fund i dha tre pikët shkodranëve. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online