VIDEO/ Surpriza e pakëndshme tmerron lojtarët, ndeshja e futbollit nis me një tornado në Bolivi

Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në Bolivi, aty ku lojtarët janë tmerruar nga një surprizë e pakëndshme e natyrës. Ndeshja e futbollit në vendin amerikano-jugor ka nisur me një tornado. Futbollistët po bëheshin gati të shpërndaheshin në pozicionet e tyre në momentin kur një tornado krijohet në fushë dhe ngre në ajër nëj vorbull të madhe rëre, e cila merr me vete çfarë gjen përpara. Ngjarja ka ndodhur në një ndeshje të një niveli të ulët në Bolivi./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online