VIDEO/ Super goli i Elseid Hysajt te Lacio, hesht tifozët pas polemikave për “Bella Ciao”

“Bella ciao”! Mjaftoi vetëm një këngë nga Elseid Hysaj dhe shkodrani do të kthehej në lojtarin më të kritikuar te Lacio. Tifozët kanë ofenduar mbrojtësin e Kombëtares duke e quajtur “krimb” dhe kanë kërkuar përplasjen me të.

Ndërkohë Hysaj i është përgjigjur me gol. Lacio fitoi ndaj Fiori Bardp në shifrat 11-0. Mbrojtësi shkodran shënoi bukur me gjuajtjen e fortë nga krahu i majtë. Gjithashtu edhe Vedat Muriqi realizoi dopietë me Lacion. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online