VIDEO | Stambolli në flakë, festë e çmendur për titullin e Gallatasaraj!

0

Gallatasaraj kurorëzoi në mënyrën më të mirë të mundshme këtë sezon, duke u shpallur kampion i Turqisë, pikërisht në ndeshjen direkte ndaj Bashakshehirit. Përmbysje titulli, me sfidën që u mbyll me shifrat 2-1 dhe i la vendin festës së çmendur.

Fillimisht në stadium dhe më pas në sheshin kryesor të Stambollit, tifozët e “Luanëve” festuan çmendurisht triumfin. Më poshtë ju kemi sjellë disa nga momentet e festës me video, si dhe foto të shumta…

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.