VIDEO | Spektakël në Spanjë, 17-vjeçari shënon si Mesi e Maradona

0

Spektakël nga Spanja. Në një ndeshje moshash, një nga lojtarët e Balon de Kadiz (ekipi i të rinjve të Kadizit, i cili luan në Segunda Division), ka shënuar një gol të çmendur, teksa na kujton edhe golat e famshëm të Lionel Mesit apo Maradonës.

Luismi Kruz quhet 17-vjeçari, i cili ka dribluar thuajse të gjithë ekipin kundërshtar dhe më pas finalizimi është për kornizë, me talentin që mposht portierin me një parabël. Ndoshta ekipi i parë i Kadiz, duhet të hedh sytë nga moshat…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.