VIDEO/ Shqetësime te Barcelona, Koeman ndërpret konferencën për shtyp pas hemoragjisë

0

Trajneri i Barcelonës, Koeman, ka ndërprerë konferencën për shtyp para ndeshjes së radhës së katalanasve. Teksa po i përgjigjej pyetjeve të gazetarëve, tekniku i gjigandëve spanjollë ka pasur një hemorragji dhe gjakderdhja nga hunda.

Në këtë moment të sikletshëm Koeman është munduar që ta zgjidh menjëherë, duke e ndërprerë për pak minuta konferencën. Trajneri holandez ka probleme me zemrën dhe kjo nuk është hera e parë që i shfaqet një problem i tillë. /Sport Ekspres

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.