VIDEO/ Shpërthen sulmuesi shqiptar! 2 gola në 4 minuta, Xhakomo Vrioni feston si Erling Haland

Xhakomo Vrioni është duke kaluar një formë fantastike te New England Revolution. Në ndeshjen e djeshme, sulmuesi shqiptar realizoi dy gola në katër minuta.

Fillimisht Vrioni shënoi në të 31, ndërsa do ta mbyllte me dopietën në të 35 dhe festoi si Haland. Këto gola kishin vlerë trepikëshi pasi New England Revolution fitoi 2-1 kundër Kansas. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online