VIDEO/ Shkoi për t’i përshëndetur dhe tifozët nuk po e linin të ikte, kaosi i Osimhen dhe Napoli që po e fiton Serinë A para kohe

0

Napoli nuk ka konkurrencë në këtë sezon sa i përket fitimit të Serisë A. Ekipi i Spaletit ka triumfuar edhe në transfertë ndaj Spezias me shifrat 0-3. Dy gola u shënuan nga Osimhen që është kthyer në idhullin e tifozëve.

Përpara ndeshjes sulmuesi shkoi në tribuna për t’u përshëndetur me tifozët. Por një situatë kaotike u krijua pasi ata kërkonin të gjithë foto dhe nuk po e linin Osimhen që të rikthehej në fushën e blertë. Lojtari u kthye me dy gola të shënuara dhe tani Napoli renditet me 16 pikë më tepër sesa Interi i vendit të dytë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.