VIDEO/ Shkodrës i kthehet Vllaznia që i mungonte, tifozët i presin si heronj me festë dhe kore

0

Vllaznia nuk i ka ndalur fitoret as ditën e sotme, ku në sekondat e fundit Ardit Hoxhaj bën atë që ka bërë më së miri përgjatë këtij sezoni, tund rrjetën e Bylisit dhe rrëmben fitoren. Vuajtjet e viteve të fundit janë hedhur pas krahëve dhe një epokë e re ka nisur për kuqeblutë. Por sa shumë kanë pritur në Shkodër për një moment të tillë.

Qytetit që jeton me futbollin i kthehet më në fund Vllaznia që i mungonte. Me të mbërritur në Shkodër lojtarët dhe stafi janë pritur si heronj nga tifozët. Festa dhe koret e kuqebluve nuk kanë munguar, duke gëzuar kështu shkëlqimin e merituar të skuadrës së tyre të zemrës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.