VIDEO/ Shkaktuan tronditje duke eliminuar PSG, tani munden me golin e Elbasan Rashanit

Elbasan Rashani ka shënuar një gol deciziv në Ligue 1. Futbollisti shqiptar ka tundur rrjetën në përballjen mes Nice dhe Clermont. Ndeshja u mbyll në shirat 0-1, ndërsa realizimi i përkiste lojtarit të Kosovës.

I nxjerrë me portën e boshatisur nga shoku i ekipit, Rashani nuk e kishte të vështirë për të dërguar topin në rrjetë. Kaq mjaftoi për të mundur Nice në Ligue 1, skuadër kjo që shkaktoi jehonë të madhe pak ditë më parë pasi eliminoi PSG nga Kupa. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online