(VIDEO) Shënon dhe Ajeti, por arbitri i prish festën!

0

Pas Taulant Xhakës, edhe Albian Ajeti, i transferuar në datën 2 tetor te Bazeli nga St Galeni, ka realizuar në Moskë, duke e çuar rezultatin 0-2 për skuadrën zvicerane, ndaj CSKA-së, por ka qenë arbitri ai që i ka dhënë fund festës së ekipit mik, duke anuluar në mënyrë të çuditshme.

https://www.youtube.com/watch?v=cME-1mkwg1E

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online