(VIDEO) Pike si Maradona, por e pëson keq!

Sikur mos të mjaftonin polemikat për Pavarësinë e Katalonjës, apo divorci me këngëtaren Shakira, për Zherar Pikenë, periudha e pafat vazhdon dhe sonte, ndaj Olimpiakosit, mbrojtësi i Spanjës dhe Barcelonës ka dalë me të kuq, pasi donte të imitonte Maradonën. Dhe, e imitoi, duke i shënuar skuadrës greke me dorë, por arbitri pa gjithçka dhe i nxorri të verdhën e dytë, si pasojë të kuqin. Të verdhën e parë e kishte marrë në minutën e 11-të..

https://www.youtube.com/watch?v=n0vx511Unq4

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online