VIDEO/ Rroca nuk ndalet me golat e shënuara, tjetër perlë te Instabulspori

Rroca nuk ndalet me golat e shënuara te Instabulspori dhe po kthehet në heroi e kësaj skuadre. Pas dopietës së shënuar dhe asist të dhënë në ndeshjen e fundit, ish-futbollisti i Kukësit ka tundur rrjetën edhe në përballjen e sotme që Instabulspori po fiton në shifrat 0-1 në transfertën kundër Boluspor.

Pas një topi të ardhur në zonën kundërshtare, Rroca bën ekzekutimin perfekt për ta dërguar topin në rrjetë. Një nuhatje e madhe për gjetjen e golit që po e ndihmon Instabulsporin me objektivin për t’u ngjitur në elitën e futbollit turk. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online