VIDEO/ Ronaldo nuk është më i njëjti! Portugezi ka humbur nuhatjen e golit, nuk shënon dot as pak metra larg portës

0

Manchester United-i ka marrë një fitore të ngushtë 2-3 në transfertën kundër Omonias. Në fushën e lojës ishte i pranishëm edhe Cristiano Ronaldo, por pa mundur të përfshijë emrin e tij në listën e golashënuesve. Ylli i portugez nuk është më i njëjti dhe dukshëm ka humbur shumë nga shkëlqimi i dikurshëm.

Pesë herë fituesi i Topit të Artë ka humbur nuhatjen brenda zonës dhe këtë e dëshmon rasti i pastër që ka shpërdoruar mbrëmjen e sotme. I gjendur vetëm pak metra larg portës thuajse të zbrazët dhe në fund ka goditur shtyllën. Sigurisht që për një njeri me një ego të madhe si Ronaldo momente të tilla nuk kapërdihen lehtë./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.