Tani kërkojnë kualifikimin nga grupi, Ilir Daja pas fitores historike: Kjo i shkon gjithë Kosovës

0

Ballkani ka arritur të fitojë me shifrat 3-4 ndaj Sivasporit, në një triumf historik në Conference League. Menjëherë pas takimit, trajneri u shpreh në Art Sport1. “Sot ia dedikojmë fitoren gjithë Kosovës. Me gjithe mungesat, lojtarët qe u futen e vazhduan dhe luajtën shumë mirë.

“Shpresoj që në ndeshjen tjetër të kemi mbështetjen e gjithë Xhebrailave dhe të gjithë Kosovës dhe pse jo të fitojmë sërish”, tha Daja sipas Gazeta Blic Sport. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.