VIDEO | Rivalitet i fortë: Kush e bën gafën më të bukur?

0

Normalisht që ndodh që në një ndeshje të ketë dhe gafa nga ndonjë lojtar, por duke qenë se futbolli është një lojë kolektive gabimet duhet të rikuperohen nga shokët e tjerë.

Megjithatë në botë ka dhe ndeshje ku gabimet nuk kanë fund dhe ngjan sikur po shihet ndonjë ndeshje kalçeto (ku dhe aty nuk bëhen aq shumë gabime të njëpasnjëshme).

Në një ndeshje në Brazil skuadrat bënë disa gabime radhazi, madje që kanë shkaktuar dhe të qeshura tek të pranishmit. Duke parë dhe rastin e fundit duket sikur skuadrat ishin në garë se kush bënte gafa më shumë apo gafën më të bukur.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online