VIDEO/ Rei Manaj i tërbon të gjithë te Spezia, vjen nga stoli dhe shënon gol sërish në Serinë A

0

Rei Manaj nuk u preferua titullar ndeshjen e sotme kundër Kaljarit. Paraqitja e dobët ndaj Juventusit bëri që Tiago Mota t’i jepte një ndëshkim. Por sulmuesi shqiptar i tërbon të gjithë te Specia, teksa i tregon trajnerit se gaboi që e uli në stol.

Futbollisti i Kombëtares kuqezi hyri në fushë si zëvendësues në minutën e 68, ndërsa vetëm 6 minuta më vonë tund rrjetën e Kaljarit. Specia është duke udhëhequr me rezultatin 2-0 dhe këtu meritë ka edhe Rei Manaj./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.