VIDEO/ Rastet për penallti kundër Tiranës, trajneri i Bylisit ia plas të qeshurit kur i shikon…

0

Partizani është duke u rikthyer në Superiore dhe po merr identitet me Dajën. Një fitore e lehtë ka ardhur në transfertën kundër Apolonisë duke ia dalë në shifrat 0-3. Nga ana tjetër Tirana është ndalur në barazimin pa gola kundër Bylisit, ndërsa Kastrioti ka mundur 1-2 në transfertë Skënderbeun. Më poshtë mund të gjeni edhe intervistat e protagonistëve për “Supersport”:

Dovedan (Bylis): “U zhgënjeva me rastet e humbura, kishim 3-4 raste për shënuar dhe nuk ia dolëm. Luajtëm më mirë sesa Tirana dhe rastet tona kanë qenë për gol. Pa i’u futur edhe pretendimeve për penallti që kishim në këtë ndeshje. Më kënaq një pikë, por duke parë këtë ndeshje sot, nuk mund të them se jam i kënaqur. Tirana nuk pati asnjë rast të vetëm, ndërsa ne kishim tre-katër raste”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.