VIDEO/ Po flasin të gjithë në Spanjë! Dest nuk po e kuptonte se ku gjendej, veshja qesharake në fjalimin e Lionel Mesit

Lionel Mesi ka mbajtur një konferencë ku dha lamtumirën e tij nga Barcelona. Ky është një prej momenteve më të rëndësishëm në gjithë historinë e futbollit dhe do të kujtohet gjatë, për të mos thënë përjetësisht. Por një prej lojtarëve të Barcelonës e ka marrë me shumë sportivitet, duke e tepruar. Me mungesën e madhe të seriozitetit, Dest kishte zgjedhur që të vishej shumë sportiv dhe gati për të luajtur basketboll.

Si të ishte duke shkuar në plazh ose duke shëtitur rrugëve të Spanjës, megjithëse gjendej në fjalimin e lamtumirës të një prej lojtarëve më të mirë në historinë e futbollit. Veshja e Dest ka tërhequr vëmendjen e shumë tifozëve që e kanë kritikuar hapur për moskokëçarjen e treguar. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online