VIDEO/ Perla nga Mihana dhe protestat për 11-metërshin, mbyllet edhe Kastrioti-Apolonia

0

 Kastrioti-Apolonia 1-1 Plaku 84′ p, Mihana 79′

Kastrioti do të përballet kundër Apolonisë në përballjen e sotme të Superiores. Trajneri Ndreu ka zgjedhur që t’i besojë nga minuta e parë futbollistit me shumë eksperiencë, Plaku. Ky i fundit e pasuron më tepër sulmin dhe ka gjithë aftësitë për t’u shndërruar në lojtarin kryesor. Nga krahu tjetër tekniku Kolela nuk mund të qëndrojë pa aktivizuar talentet e prespektivës si Mihana dhe Sota, të cilët kërkojnë suksesin e parë. /Sport Ekspres/

Kastrioti: Hidi, Hussein, Bojom, Çela, Prodani, Okebugu, Mehmeti, Plaku, Moraes, Bardhi, De Silva

Apolonia: Harizaj, Haxhiu, Sota, Rrepaj, Benzhamin, Mihana, Mehmeti, Zaimi, Smaçi, Kuman, Artur

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.