VIDEO/ Pelegrini bën spektakël dhe turpëron gjermanët, u kalon dy herë rresht topin mes këmbëve

0

Italia dhe Gjermania kanë barazuar me shifrat 1-1 mbrëmjen e sotme. Megjithëse loja është dominuar nga “pancerat”, spektakli i vërtetë erdhi nga këmbët e Lorenco Pelegrinit.

Lojtari italian turpëron gjermanët në stadiumin e Bolonjës. Në një moment gjatë lojës, Pelegrini i kalon topin mes këmbëve fillimisht Kimishit dhe fill pas tij Goretckës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.