VIDEO/ Partizani përballet tani kundër Mariborit, ja se ku mund ta shihni ndeshjen miqësore pa pagesë

0

Partizani do të zhvillojë një tjetër ndeshje miqësore në ditën e sotme. Ekipi i Mehmetit do të përballet kundër Mariborit. Fillimisht ky takim ishte programuar për t’u zhvilluar në orën 18:00. Më pas është njoftuar shtyrja me 30 minuta për shkakun e temperaturave të larta. Më poshtë keni edhe mundësinë për ta ndjekur ndeshjen live, pa pagesë dhe sigurisht pa ndërprerje. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.