VIDEO/ Partizani i Dajës i jep tifozëve shijen e golit, publikon më të veçantët e shënuar në miqësore

0

Bojkoti i Kategorisë Superiore ka lënë shumë prej tifozëve pa parë ekipin e tyre të zemrës në fushën e lojës. Shumë prej tyre u kanë munguar emocionet e ndeshjeve dhe shija e golit nga skuadra e preferuar. Partizani ka menduar për ta dhe ka shpërndarë ditën e sotme një video me golat më të veçantë të shënuar në takimet miqësore.

Faza përgatitore këtë vit ka zgjatur më shumë se çdo herë tjetër, duke bërë që klubet të zhvillojnë më shumë miqësore se më parë për të ruajtur formën fizike. “Demat e kuq” kanë përzgjedhur 3 gola për ti ndarë me të gjithë. Kardozo ndaj Teutës, Cara kundër Pogradecit dhe perla e Marinaj kundër Partizanit B janë 3 realizimet që kanë spikatur më tepër në këtë Partizan të Ilir Dajës gjatë miqësoreve të zhvilluara./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.