VIDEO/ Pa asnjë mëshirë! Momenti kur Ronaldo i ul vlerën Rudiger si me “Coca-Cola”, dora tregoi magjinë

0

Portugalia e ka mbyllur pjesën e parë në shifrat 1-2 kundër Gjermanisë. Kristiano Ronaldo shënoi golin e parë të takimit dhe i uli vlerat mbrojtësit Rudiger me një lëvizje.

Duke poshtëruar tërësisht kundërshtarin dhe me dorën që shoqëronte topin si të ishte duke paraqitur magjinë, Rudiger është shndërruar në objektin e radhës për Ronaldon që i rrëzoi fitimet edhe kompanisë së njohur tê Coca-Cola. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.