VIDEO/ Nuk është normal! Jasir Asani shënon një tjetër kryevepër në Hungari, ishte në stilin e Roben

Jasir Asani nuk e nisi në mënyrën më të mirë sezonin në Hungari. Sulmuesi shqiptar nuk e kishte besimin e trajnerit dhe shpeshherë po i niste ndeshjet nga stoli. Por me golat e realizuara së fundmi, Asani po e merr vendin e titullarit. Në fakt, nuk di thjeshtë që të shënojë, por nëse tundet rrjeta, Jasiri kërkon vetëm mrekullinë.

Një panoramë fantastike ofrohet në ditën e sotme gjatë ndeshjes mes Kisvardës dhe Mol Ferhar, e mbyllur në shifrat 2-1. Asani ka shënuar një gol nga distanca në stilin e Roben duke i dhënë tre pikët skuadrës që e dërgojnë në vendin e dytë, vetëm dy pikë larg Ferencvaros. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jasir Asani ? (@jasir_asani10)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online