VIDEO/ Një vit me fanellën e Romës, Kumbulla bën bilancin: Eksperienca të pabesueshme, por nuk jam i kënaqur me kaq

0

Marash Kumbulla numëron sot 365 ditë me fanellën e Romës. Një vit në kryeqytetin italian ka përfunduar dhe mbrojtësi shqiptar ka nisur të bëjë bilancin. Talenti i Kombëtares kuqezi ka shpërndarë një video në llogarinë e tij në “Instagram”, ku tregon eksperiencën e tij deri më tani me Romën.

“Në një vit. Kemi jetuar pandeminë. Kemi parë  stadiumet të rihapen nga e para. Kemi rënë dhe jemi ringritur. Në një vit te Roma kam pasur eksperienca të pabesueshme. Nuk jam i kënaqur, do vazhdoj të jap maksimumin. Forca Roma, përpara së bashku”, shkruhet në videon e shpërndarë nga Marash Kumbulla./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

View this post on Instagram

 

A post shared by Marash Kumbulla (@maxkumbulla)

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.