VIDEO/ Një orë festë dhe dedikime, Milanit ia anullojnë golin me VAR

0

Milani është duke barazuar me rezultatin 0-0 ndaj Sasuolos dhe është mbyllur pjesa e parë. Por Theo Hernandez do të shënonte në minutën e 32, me një gjuajtje të fuqishme nga jashtë zone.

Sa shumë festë për Milanin, ndërsa pati edhe një dedikim nga ana e Hernandez. Megjithatë VAR do t’i kthente me këmbë në tokë, pasi goli iu anullua për shkak se Kesie e kishte prekur topin me dorë. Kjo ishte e dukshme nga përsëritjet e pamjeve, por disi e diskutueshme mund të jetë rrëzimi i Piatek në zonë. /Sport Ekspres/

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.