VIDEO/ Nedim Bajrami debutoi kundër Atalantës, humbi mundësinë për të shënuar që në ndeshjen e parë

0

Nedim Bajrami ka debutuar me ekipin e Sasuolos. Mesfushori shqiptar ka hyrë në fushën e blertë në minutën e 67, duke marrë vendin e Henrique. Sasuolo arriti që të fitonte në shifrat 1-0 ndaj Atalantës.

Në këtë takim mund të kishte shënuar edhe Nedim Bajrami. Ishte minuta e 82 e takimit kur Bajrami mund të kishte shënuar. Lojtari i Kombëtares u gjend përpara portierit dhe nuk arriti që të shënonte në ndeshjen e parë me fanellën e Sasuolos. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.