VIDEO/ Nuhatje fantastike me portën dhe si harkëtar, Armando Broja shfaqet në super formë para Chelsea

Armando Broja shfaqet në super formë para Chelsea. Sulmuesi shqiptar po vazhdon me stërvitjet individuale.

Lojtari i Kombëtares shfaqet si harkëtar me goditjet drejt portës. I pagabueshëm dhe me realizime fantastike, Broja duket gati para bashkimit me Tuchel. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online