VIDEO/ Ndiqni LIVE këtu konferencën e Rejës dhe kapitenit Memushaj para Turqisë

0

Shqipëria do të zhvillojë një finale të vërtetë ndaj Turqisë në ditën e nesërme, për kualifikueset e Europianit. Asnjë rezultat tjetër veçse fitores nuk i bën punë kuqezinjve për të vazhduar ëndrrën e ndezur pas fitores me Islandën.

Ndërkohë më poshtë mund të ndiqni edhe konferencën e Rejës dhe kapitenit të Kombëtares, Ledian Memushaj, në prag të sfidës Turqi-Shqipëri. Kjo konferencë është programuar që të zhvillohet në orën 18:00. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.