VIDEO/ Napoli shkatërron Udinezen në shtëpi, Amir Rrahmani i jep një dorë skuadrës me golin e tij

0

Napoli ka shkatërruar me një rezultat të thellë Udinezen mbrëmjen e sotme. Bardhezinjtë kanë humbur 4-0 në shtëpi. Skuadra e Spaletit ka shënuar nga dy herë në secilën pjesë, duke hipotekuar kështu 3 pikët në kampionat.

I pari që tundi rrjetën ishte Osimhen, ndërsa më pas është Amir Rrahmani ai që i jep një dorë skuadrës me golin e tij. Mbrojtësi shqiptar shtyn topin me kokë në rrjetë në minutën e 35 dhe dyfishon shifrat. Ndërkohë në fraksionin e dytë të lojës fillimisht Kulibali e pastaj Lozano fiksojnë rezultatin në 4-0./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.