(VIDEO) Napoli e pëson, më pas zgjohet me tripletë!

0

Ndeshja e parë ka qenë e frikshme dhe me drithërima për Napolin në “San Paolo”, edhe pse në fund buzëqesh skuadra e Sarrit, që fiton me rezultatin e thellë dhe të pastër 3-1 ndaj një Atalante që e nisi mjaft mirë duke shënuar me anë të Kristantes, ish lojtari i Milanit. Por, pas këtij goli, skuadra vendase u zgjua dhe pasi barazoi me Zielinskin në pjesën e dytë, në minutën e 56-të me një “perlë”, arriti më pas të realizonte me Mertens në të 61’ dhe më pas mbylli llogaritë me Rog në të 87’.

https://www.youtube.com/watch?v=IlktN-XwqgY

Në këtë ndeshje nuk luajti Hysaj, pasi mori të kuq një javë më parë. Në vend të tij, në të djathtë, u aktivizua Kristian Maxhio.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online