VIDEO/ Myrto Uzuni zbret në stërvitje me ekipin e La Liga-s, pritet të debutojë kundër Real Madrid

Myrto Uzuni ishte përforcimi i orëve të fundit për Granadan në La Liga. Ky ishte hapi më i madh i lojtarit shqiptar në karrierë, që kërkon të dëshmojë aftësitë e tij në një prej kampionateve më të mira në Europë.

Në ditën e sotme sulmuesi ka zbritur në stërvitje me ekipin, duke shkëmbyer pasimet e para me shokët e skuadrës. Koha flet në favor të Uzunit pasi ndeshja e radhës do të luhet pas 5 ditësh dhe lojtari ka mundësinë për të debutuar kundër Real Madrid. /Sport Ekspres/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online