VIDEO | Mos u rrëzo kurrë! Çfarë goli nga futbollistja e Barcelonës!

0

Një nga golat më të bukur dhe më të jashtëzakonshëm është shënuar në futbollin e femrave. Në sfidën mes Barcelonës dhe Espanjolit, një nga lojtaret blaugrana ka dribluar këdo që i ka dalë përpara.

Përveç kësaj, ajo nuk është dorëzuar për asnjë çast, duke mos kërkuar faull ngaqë u pengua dhe u rrëzua, por duke vazhduar aksionin, të cilin e çoi deri në fund, për një gol që do ta mbajë mend gjatë…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.