VIDEO/ Morata i tregon Juventusit çfarë ka humbur, dopietë që në ndeshjen e parë në La Liga

Alvaro Morata është rikthyer në radhët e Atletikos së Madridit pas huazimit te Juventusi, ku po kalon një formë fantastike. Përpos golave të shënuar në miqësore, sulmuesi shqiptar tregon se është i aftë të tundë rrjetën edhe në ndeshjet zytare. Morata i tregon Juventusit se çfarë ka humbur, teksa e nis La Ligën me një dopietë të shënuar.

Atletiko e Madridit ka fituar me rezultatin 0-3 kundër Getafes dhe dy golat e parë mbajnë pikërisht firmën e 29-vjeçarit. I pari u shënua në minutën e 14, ndërsa i dyti në minutën e 60. Ndërkohë goli i tretë erdhi në minutën e 75 nga Grizmani./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

https://twitter.com/canelo____/status/1559252845559529477

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online