(VIDEO) Miqësorja më e bukur në botë luhet në Selanik!

0

Në kohën kur kombëtaret zbresin në fushë dhe përgatisin miqësoret, playoff apo edhe ndeshje zyrtare, ka vend për miqësore edhe për klubet, që të mbahen në formë. Por, ka edhe një miqësore që luhet çdo vit në Selanik dhe dhuron një spektakël që nuk mund ta shohim përgjatë gjithë sezonit.

Sepse, mes tyre janë të binjakëzuar dy tifozeri ndër më të fortat në botë: Aris Selanik dhe Boka Juniors. Pikërisht në Greqi, ditën e djeshme, u zhvillua takimi mes dy skuadrave, teksa në tribunën e stadiumit “Kleanthis Vikelidis” spektakli piroteknik dhe këngët kanë qenë dekori i jashtëzkaonshëm që të pranishmit kanë shijuar…

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online