VIDEO/ Me parabël, duke kaluar portierin dhe mes spektaklit! Myrto Uzuni shfaq veten në formën më të mirë

0

Myrto Uzuni po vazhdon që të përgatitet me trajnerin e ri të Ferencvaros para rinisjes së kampionatit. Sulmuesi shqiptar ka lënë pas COVID dhe është rikthyer sërish në fushën e blertë për të rigjetur formën e tij më të mirë.

Duket se Uzuni është gati, pasi në një video nga seanca stërvitore, Myrto tregon lëvizjet e spektaklit dhe golat e shënuara. Në disa raste edhe duke bërë parabël me portierin, si për të treguar se është gati për vazhdimin e sezonit. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online