VIDEO/ Me apo pa? Prezantuesja italiane kapet në momentin e gabuar, batuta epike: VAR-i po përdoret më shumë te mua

Prezantuesja e njohur italiane e RAI, Paola Ferrari ka dhuruar një “shfaqje” për publikun, teksa ka kopjuar aktoren amerikane Sharon Stones. Pasi kishte veshur një fustan shumë të shkurtër, Ferrari duket se ka treguar pjesët intime, pasi nuk kishte veshur të brendshme. I gjithë publiku italian shpërtheu në reagime ndaj këtij veprimi, si dhe video e saj është ri parë me mijëra herë. Disa komentues deklaruan se prezantuesja kishte bërë një flutur si tatuazh.

Gazetarja italiane ka pranuar skandalin dhe ka deklaruar se më shumë është hapur VAR-i për videon e saj, sesa është përdorur në Euro 2020. “Ajo është bërë virale. Ata po përdorin më shumë VAR-in (për këtë incident), më shumë sesa në Kampionatin Europian. Ndodhi, por asnjë nuk është serioze”, – u shpreh prezantuesja. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online