VIDEO/ Mbyllet me tension ndeshja mes Korabit dhe Dinamo, ndërhyjnë edhe forcat e Policisë

Korabi dhe Dinamo kanë prodhuar një ndeshje emocionuese, ashtu siç pritej në fakt. Vendasit do të arrinin që të barazonin rezultatin në minutën e 94 me anë të Beshiraj, ish-sulmuesin e Tiranës. Pavarësisht se luanin me 10 lojtarë që nga dalja me karton të kuq e Mziut në minutën e 65, kjo skuadër nuk u dorëzua për të marrë pikë.

Në fund, përballja u mbyll me shifrat 2-2. Skena jo shumë të bukura janë në përfundimin e takimit. Nga njëri krahë kishte festë me Korabin që ishte në emocionet e ndeshjes, ndërsa nga ana tjetër, kishte tension. Policia ka ndërhyrë për të qetësuar gjakrat pasi te Dinamo kishte jo pak tension. /Sport Ekspres/