VIDEO/ Lionel Mesi apo Kristano Ronaldo? Armando Broja zgjedh, hapen polemika nga tifozët e Çelsit

Mesi apo Ronaldo? Pyetja që prej më shumë se një dekadë vërtitet në gojën e çdo sportdashësi. Edhe sot, kur të dy lojtarët dalëngadalë po lënë fronet e tyre, tifozët vazhdojnë të përcaktojnë më të mirin. Një pyetje e tillë u është bërë edhe lotarëve të Çelsit.

Një djalosh i vogël ka pritur futbollistët e bluve të Londrës teksa kalonin me makinat e tyre për t’u kërkuar foto dhe autograf. Në fund edhe pyetja e famshme, Mesi apo Ronaldo? Argjentinasi ishte i preferuari i lojtarëve të Çelsit, me përjashtim të Armando Brojës. Sulmuesi shqiptar bëri zgjedhjen e tij ajo ishte Ronaldo. 21-vjeçari ishte i vetmi që zgjodhi portugezin, duke u veçuar nga zgjedhjet e shokëve të skuadrës./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online