VIDEO | Kongo barazon, por çfarë perle nga Madagaskari!

0

Madaskari po tregon nga dita më ditë se jo më kot e kaloi fazën e grupeve në Africa Cup of Nations. Momentalisht sfida me Kongon është 1-1, me ishullorët që arritën të shënonin të parët që  në minutën e nëntë me anë të Amada. Një perlë nga jashtë zone.

Festa nuk ka zgjatur shumë, pasi Kongo rreth dhjetë minuta më pas ka arritur të vërë baraspeshën. Golin e ka realizuar Bakambu, i cili ka shfrytëzuar një krosim në zonë dhe me një goditje me kokë ka shënuar.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.